Profesjonalizm

Profesjonalne działanie firmy Modus to dążenie do zadowolenia Klienta, a zadowolony Klient to najlepsza strategia marketingowa.

Kreatywność

Modus stawia na kreatywność, ponieważ zawsze jest sposób, aby zrobić coś lepiej – my zawsze staramy się go znaleźć.

Pasja

W Modus do naszej pracy podchodzimy z pasją, ponieważ wierzymy, że największym bogactwem jest robienie tego, co kochamy.

Sukces

Sukces według Modus to wynik połączenia perfekcyjnego działania, lat doświadczeń oraz najlepszych rozwiązań.

O NAS

Image

MODUS TO SPOSÓB

MODUS to metoda na skuteczne zaistnienie, lub poszerzenie już istniejących kręgów oddziaływania, Państwa firmy w mediach, w Internecie, w ramach szeroko pojętego marketingu ATL. MODUS to również sposób na profesjonalne wydawnictwo firmowe - ulotek, folderów, czasopism.

W naszym przekonaniu sukces to efekt połączenia zdobytych doświadczeń, ciężkiej pracy oraz dobrych relacji.

OFERTA

KAMPANIE INTERNETOWE

AdWords, Content Marketing, socialmedia

 

WEBMASTERING

serwisy www, mailing

 

COPYWRITING

content stron www, teksty reklamowe

 

WYDAWNICTWO
I DRUK

ulotki, foldery, czasopisma

 

REKLAMA
WIELKOFORTMATOWA

bannery, siatki, billboardy

 

NOCLEGI
W KARKONOSZACH

wynajem, noclegi, airbnb

 

JAK DZIAŁAMY?

1

BADANIE RYNKU

Odpowiedzialne i profesjonalne podejście do powierzanych zleceń rodzi konieczność dokładnego badania potrzeb Klienta oraz korelowania ich z potrzebami rynku. Właściwy research umożliwia dobranie odpowiednich rozwiązań. One zaś, w połączeniu z ambitną pracą oraz kreatywnym wykorzystaniem zdobytych doświadczeń, stanowią gwarancję finalnej satysfakcji Klienta.

2

COPYWRITING

Operujemy słowem pisanym z precyzją i skutecznością godną najlepszych chirurgicznych lancetów. W zależności od bieżących potrzeb opracowujemy teksty marketingowe oraz content stron internetowych. Bez względu na specyfikę zamówienia, naszym celem jest sukces, czyli zadowolenie Klienta. Dlatego bazujemy na wiedzy i doświadczeniu sprawdzonych copywriterów.

3

PROFESJONALNA PUBLIKACJA

Jest to kolejny krok wiodący do zadowolenia naszych usatysfakcjonowanych Klientów, a co za tym idzie również nas samych. Publikujemy w mediach, Internecie oraz na nośnikach wielkoformatowych znajdujących się w najbardziej uczęszczanych punktach miasta. Staramy się trafić do szerokiej grupy odbiorców.

Modus.Net Sp. z o.o.

Tel.: + 48 609 556 515
Email: biuro@modus.net.pl

Napisz do nas

Kreator formularzy by JoomlaShine

Szukaj